Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Risinājums dažādās situācijās – Viasms.lv

mediji
Kam gan nav gadījusies situācija, kad jāatmet domas par kādu kārotu pirkumu, jo naudas kontā nepietiek, lai to iegādātos. Parasti šādos gadījumos atmetam ar roku un ceram, ka pēc kāda laika lieka naudiņa uzradīsies un kāroto pirkumu būs iespējams iegādāties. Taču, jau sen pierādīts, ka labāk kāroto lietu iegādāties uzreiz, jo pēc kāda laika tās var arī vairs nebūt.

Lai vienmēr iegādātos to, ko sirds kāro, vienmēr vajag prātā paturēt kādu lielisku risinājumu šādiem gadījumiem. Šis risinājums ir pavisam vienkāršais sms kredīts. Ja vēl rodas jautājums, kas tad īsti ir sms kredīts, tad tur nu stāsts pavisam vienkāršs. Viens no labākajiem un vieglāk pieejamajiem ātrajiem sms kredītiem ir pie aizdevēja viasms.lv. Šeit jebkurš Latvijas Republikas pilsonis vecumā no 20 līdz pat 70 gadiem var aizņemties tik lielu summu, cik konkrētajā brīdī ir nepieciešams.

Piemēram, ja kāds kārots pirkums ir jāiegādājas brīdī, kad līdz algas dienai vēl palikušas vairākas dienas, tad īsti vietā būs sms kredīts, kas domāts tieši tiem, kam algas diena vēl jāpagaida. Šāds sms kredīts ikvienam ir pieejams sākot no 50 līdz pat 500 eiro. Tas nozīmē, ka paņemot sms kredītu pirmo reizi iespējams paņemt summu līdz 200 eiro, ja ņem otro reizi, tad kredītu var ņemt jau līdz 300 eiro, savukārt ja ņem jau trešo reizi un vairākkārt, tad sms kredīts jau ir pieejams līdz pat 500 eiro. Šāda kredīta atdošanas termiņš ir 30 dienas, taču, ja nepieciešams pagarinājums, tad tādu var saņemt uz 7, 14 un 30 dienām.

Toties, ja vēlaties iegādāties jau lielāku pirkumu, kas būtu ieguldījums ilgtermiņā, tad noteikti ir iespējams saņemt arī lielāku kredītu, kas būtu jau līdz pat 1500 eiro. Šādu lielāku summu ir arī iespējams atdod ilgākā laika periodā, atkarībā no klienta finanšu situācijas. Piemēram, šādu kredītu pie viasms.lv var atdod no 3 līdz pat 12 mēnešu ilgā laika periodā. Tas nozīmē, ka atkarībā no savas finanšu situācijas būs iespējams aizdevumu atdot tik ilgā laika termiņā, cik tas ir izdevīgi.

Autors: Rihards Gruduls

Pievienot komentāru