Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Epilators -pavasarim nepieciešamā skaistuma lieta

mediji.info.Epilators

Nometot biezo un sildošo ziemas apģērbu, gatavojot ķermeni pavasarim, noderēs dažādas skaistumkopšanas lietas, kā, piemēram, epilatori. Labāk, lai pastaigas norisinās īstā mežā, nevis ķermeņa apmatojumā! Ietaupi laiku, apskati interneta veikala 1a.lv skaistumkopšanas piedāvājumu – izlasi aprakstu, izmanto salīdzināšanu.

Interneta veiklā 1a.lv varēs iegādāties visu nepieciešamo mājai, ģimenei, brīvā laika pavadīšanai un arī skaistumam. Izmanto meklētāju, ievadot atslēgas vārdu epilatori vai arī skaties sadaļā skaistumkopšana un veselība. Tur būs speciāla sadaļa – Epilatori un dāmu skuvekļi. Lai meklēšana sokas ātrāk un veiksmīgāk, izmanto filtru.

Atlasi preci pēc vēlamās cenu grupas, epilatori maksā sākot no 19 līdz pat 415 euro. Izvēlies sev atbilstošu ražotāju, piedāvājumā ir Braun, Philips, Silnk’n un citu ražotāju produkti. Pieejami dažādi epilatori – sākot no skuvekļa, līdz pat fotoepilatoram. Meklē epilatoru jutīgām zonām – arī to vari atzīmēt filtrā. Svarīga krāsa? 1a.lv piedāvājumā ir balta, rozā, violeta, melna un citas krāsas un to nokrāsas. Iepriecinoši 1a.lv regulāri piedāvā labas atlaides sezonā aktuālām precēm. Šobrīd Philips HP 6521/​01 Satin Soft ir piemērota 27 procentu atlaide! Ja šaubies, izmanto salīdzināšanas iespēju vai sakontaktējies ar 1a.lv klientu konsultantu! Tostarp – 1a.lv iepirkties var arī telefoniski, zvanot uz numuriem 67428800 vai 29555586.

Kad epilators ir atrasts, liec to pirkuma grozā. Ja vēlies, turpini iepirkties ( apskati smaržu sadaļu, kas vienmēr priecē ar lieliskām atlaidēm topa zīmoliem) vai seko norādēm, lai noformētu pirkumu. 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties. Taču reģistrētajiem klientiem būs pavisam praktiskas priekšrocības – tiks ietaupīts laiks, nebūs atkārtoti jāievada dati.

Par pirkumu 1a.lv piedāvā norēķināties ar pārskaitījumu, skaidrā naudā, kā arī izmantojot līzinga pakalpojumus. Preces varēs saņemt piecos veidos: 1a.lv birojā – Rīgā Mūkusalas 41. Ar komfortablu piegādi norādītajā adresē un vēlamajā laikā. Izmantojot DPD Paku Bode saņemšanas punktus, Omniva vai Pasta stacijas pakomātus. Preces tiks piegādāta 2 līdz 3 dienu laikā.

Pievienot komentāru